17.02.2011 10:34 - Арсенал доказа своето величие
Автор: nmedia Категория: Новини
Прочетен: 515 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 17.02.2011 10:35

Отборът на Арсенал доказа своето величие и победи Барселона с 2:1. Аржентинската суперзвезда Лионел Меси в 26-ата минута изведе Давид Вия зад отбраната на домакините и нападателят на Барса прати топката в мрежата зад Шчежни за 0:1.

Арсенал обаче натисна през второто полувреме и в 78-ата минута Клиши даде извеждащ пас на Ван Перси в наказателното поле и макар холандецът да бе в неизгодна ситуация от много малък ъгъл вкара за 1:1.

Седем минути преди края на редовното време домакините стигнаха до пълен обрат с попадение на влезлия като резерва Андрей Аршавин. Този път Насри даде головия пас, който руснакът превърна в гол за 2:1.

След тази победа момчетата на Арсен Венгер направиха важна крачка към 1/4 финалите в Шампионската лига.