Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
01.10.2010 08:42 - Спортинг прегази Левски с 5:0, пратиха Гара Дембеле на пети коловоз
Автор: nmedia Категория: Новини
Прочетен: 456 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 01.10.2010 09:07

Натрупалият прекалено много медийни позитиви Левски бе свален на земята по брутален начин от португалският гранд Спортинг Лисабон, който победи сините с 5:0 във втория кръг от мачовете в груповата фаза на Лига Европа, съобщи bnews.bg.

Лисабонските лъвове играха спокойно и без да се напрягат кой знае колко много решиха мача до почивката. С голове за Спортинг се отчетоха Карисо в 30-ата митнута и Маниш в 43-ата. Две попадения добавиха Саломао, Пощига и Фернандес, съответно в 52-ата, 61-ата и 79-ата минути.

Всички голове станаха факт след индивидуални грешки на защитата и вратаря Георги Петков, който беше в ужасно слабо състояние по време на целия мач.
Загубата от португалците е първата за Левски в тазгодишното издание на Лига Европа.

Тагове:   край,