Най-интересните и важни новини
Автор: nmedia Категория: Новини
Прочетен: 6182250 Постинги: 4360 Коментари: 2107
Постинги в блога от 18.08.2011 г.
Стяуа победи ЦСКА с 2:0 в първия мач за влизане в груповата фаза на Лига Европа, който се игра в Клуж. Първият гол вкара Галамац в 16-ата минута с глава.
До края на полувремето румънският отбор имаше още положения за гол, но вратарят на ...
Категория: Новини
Прочетен: 511 Коментари: 0 Гласове: 0
Димано Киев победи Литекс с 2:1 в Ловеч в първия мач за влизане в груповата фаза на Лига Европа.
Първо, Нинкович откри от дузпа в седмата минута. Тя бе отсъдена за нарушение на Винисиус Баривиера.
Няколко минути по-късно Христо Янев вкара...
Прочетен: 499 Коментари: 0 Гласове: 0
Барселона спечели Суперкупата на Испания, след като победиха с 3:2 кръвния враг Реал Мадрид. Така след 2:2 в първата среща преди три дни момчетата на Хосеп Гуардиола вдигнаха трофея. Пореден страхотен мач изигра Лионел Меси, който се отч...
Прочетен: 727 Коментари: 0 Гласове: 0
Гледайте мачът Стяуа – ЦСКА на живо по Интернет ТУК.
Прочетен: 1502 Коментари: 1 Гласове: 3
Елитни ученички в София отиват в Перник, за да проституират. Това каза пред TV7 шефката на Българската асоциация на професионалистите по здравни грижи проф. Станка Маркова.
Според нея сексуалното възпитание на децата трябва да започне още...
Прочетен: 1577 Коментари: 0 Гласове: 0