30.09.2010 22:04 - ЦСКА загуби от Порто с 0:1
Автор: nmedia Категория: Спорт
Прочетен: 547 Коментари: 0 Гласове:
0

Отборът на ЦСКА допусна нова загуба с 0:1 в турнира Лига Европа, след като отстъпи при домакинството си на Порто, на Националния стадион „Васил Левски”, съобщи Фокус.

Голмайстор за състава на гостите стана Фалкао, разписал се във вратата на Мболи в 15-ата минута. При извеждащото подаване към футболиста в син екип обаче останаха известни съмнения за засада. В последната минута на полувремето удар на Белуши срещна напречната греда на Мболи.

През втората част отборът в червени спортни екипи бе далеч по-активният на терена, като в рамките на само няколко минути, след 70-ата, Килиън Шеридън имаше две реални възможности за изравняване на резултата, но не успя да се възползва по най-добрия начин от тях.

Във временното подреждане в група „L” ЦСКА остава без точков актив, след 0:1 от Бешикташ в първия си двубой. Порто е лидер, като надделя над Рапид (Виена) с класическото 3:0 на старта на тази фаза от турнира.