06.08.2010 10:34 - ЦСКА с измъчена победа над Клифтънвил
Автор: nmedia Категория: Спорт
Прочетен: 557 Коментари: 1 Гласове:
1

ЦСКА постигна ценна победа с 2:1 при гостуването си на Клифтънвил и с общ резултат 5:1 се класира напред. В първите минути на срещата домакините натиснаха ЦСКА и можеха да стигнат до гол още в 5-ата минута. Тогава топката попадна в Катни, който моментално стреля, но от главата на Виданов кълбото излезе в корнер.

В 42-та минута след колективна грешка на отбраната на българския отбор и нелепа изява на Караджов, Бойс мушна топката във вратата за радост 250-те фена на Клифтънвил.

В 64-ата минута Донахи от състава на Клифтънвил си изпроси набързо два жълти картона и напусна терена преждевременно. Само 5 минути по-късно това даде резултат, когато удар на резервата Руи Мигел срещна гредата.

Все пак, българите стигнаха до своето в края на срещата. В 85-ата минута друга резерва Томи Костадинов проби през центъра на терена и с удар от 23-24 метра препарира Конъли. Само 3 минути по-късно Маркиньос вкара втори гол с глава след колективна грешка в защитата на аматьорите и така ЦСКА обърна резултата.

Тагове:   победа,   Над,