18.08.2011 22:22 - Стяуа взе своето срещу ЦСКА
Автор: nmedia Категория: Новини
Прочетен: 514 Коментари: 0 Гласове:
0

Стяуа победи ЦСКА с 2:0 в първия мач за влизане в груповата фаза на Лига Европа, който се игра в Клуж. Първият гол вкара Галамац в 16-ата минута с глава.

До края на полувремето румънският отбор имаше още положения за гол, но вратарят на ЦСКА Райс Мболи спаси всичко. Спас Делев пък пропусна отлична възможност след центриране да изравни резултата.

През второто полувреме българският отбор заигра по-атакуващо, но румънците стигнаха до втори гол, благодарение на бразилеца Тату. В 88-та минута румънецът в ЦСКА Зику направи невероятен пропуск, като от два метра вместо да скъса мрежата уцели крака на българина в отбора на Стяуа Валентин Илиев (бивш играч на ЦСКА).

Така задачата на "червените" на реванша след седмица на стадион "Васил Левски" става доста трудна.