16.09.2010 22:01 - Левски стигна до обрат от 3:2 срещу Гент
Автор: nmedia Категория: Новини
Прочетен: 969 Коментари: 2 Гласове:
1

Левски победи гостуващия Гент (Белгия) с 3:2 в първи мач от Група „С” на Лига Европа, съобщи Фокус. Възпитаниците на Ясен Петров изиграха поредния си добър мач на европейска сцена. „Сините” на два пъти се оказваха губещи в резултата, но в крайна сметка се поздравиха с трите точки за радост на 25 000 фенове на стадион „Георги Аспарухов”.

Рандал Асофейфа изведе гостите напред, след като се разписа след диагонален удар от 25 метра. В 42-ата минута обаче Жоазиньо възстанови първоначалното равенство, след като шутира от 30 метра по диагонала и топката влезе в горния ляв ъгъл на Йоргачевич.

В 48-ата минута белгийците отново поведоха, след като Шулер се оказа най-съобразителен след разбъркване в наказателното поле. В 60-ата мин. „сините” изравниха резултата за втори път. Дарко Тасевски изведе Гара Дембеле от дясно и французинът бе точен от 7 – 8 метра – 2:2. В 80-ата мин. Дембеле можеше да вкара и трети гол за Левски, но ударът му от непосредствена близост бе слаб и Йоргачевич улови. В 84-ата минута тимът на Петров достигна до пълен обрат. Жоазиньо центрира в наказателното поле от пряк свободен удар и Сержиньо Гийн с глава прати топката във вратата на Йоргачевич – 3:2, с което оформи и крайния резултат.

16.09.2010 22:22
Този мач е поредната комедия, след саркастичната загуба от Црна гора! Не се интересувам от подобви развлечения за унтерменши, но смятам, че БГ футбол е пълно отражение на БГ риалити, тоест - пълен та.ак!!!
цитирай
2. hristo27 - Щом за този мач казваш "пълен ...
17.09.2010 12:22
Щом за този мач казваш "пълен та.ак", използвай дистанционното за някоя сапунка например!